22:55, 13 Tetor 2019

Bukuroshja, Fatbardha Hoxha, është kurorëzuar me titullin Miss Universe Kosova për këtë vit.

Nata finale e spektaklit glamuroz që u mbajt sonte dhe u transmetua drejtpërdrejt në Klan Kosova, përzgjodhi vajzën që do ta përfaqësojë bukurinë kosovare në Miss Universe, spektakël që ndiqet nga miliona njerëz anembanë botës.

Konkurs Pune

Lexo më shumë