Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Miss Rose: Po jap shembull për vajzën jashtë! (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 00:34
Miss Rose

Miss Rose ka dhënë mendimin e saj për situatat e fundit.

Ajo ka thënë se “di ti bëjë shumë mirë këto lojra dhe intriga”.

Gjithashtu ajo ka thënë se “vajza ime 12 vjeq që është jashtë të më ndjeki dhe të marri shembull nga ajo që unë dua të jap këtu brenda”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.