Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Miss Rose interesohet për sfidën e kapitenit, flasin disa gjëra me Blerandon (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 17:24
miss rose
miss rose

Banorja e re e Big Brother VIP Kosova, Miss Rose ka bërë një bisedë me Blerandon.

Ata kanë biseduar në lidhje me lojërat brenda shtëpisë, përcjell Klankosova.tv.

Ka qenë Miss Rose ajo e cila është interesuar për sfidën e kapitenit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.