Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mirsa Kerqeli bëhet sërish nënë, kjo është gjinia dhe emri i bebit (FOTO)

NULL NULL
09.12.2023 17:19
mirsa kerqeli
mirsa kerqeli

Mirsa Kerqeli është bërë sërish nënë.

Këngëtarja është bërë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Ari.

Këtë e bëri të ditur këngëtarja përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram dhe ndau foton e parë të djalit të porsalindur.

MIRSA

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.