Mirsa Kërçeli publikon këngën “Haver” (VIDEO)

Mirsa Kërçeli publikon këngën “Haver” (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Këngëtarja kosovare, Mirsa Kërçeli ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga e saj, së cilës i është realizuar edhe videoklipi, mbanë titullin “Havera”, përcjell Klankosova.tv.

Kjo këngë  është me ritme popullore dhe teksti i saj është shkruar nga  Flow Music.