Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mirlind Daku ia siguron fitoren Rubin Kazanit (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 20:25

Sulmuesi i Kombëtarës së Shqipërisë, Mirlind Daku, ia ka siguruar fitoren e ekipit të tij Rubin Kazan, si mysafir i ekipit Baltika.

Golin e vetëm Daku, e realizoi në minutin e shtatë, duke mos pasur mundësi dy mbrojtësit kundërshtar që ta ndalnin.

Aktualisht, ekipi i futbollistit nga Kosova, gjendet në vendin e shtatë të Premier League-s ruse.

Golin e Mirlind Dakut, mund ta shihni në videon e publikuar nga Supersport, transmeton Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.