Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mirena: Labi nuk e zëvendëson Mimoza Kusari-Lilën në AKR

NULL NULL
24.02.2017 18:47

Gazetari dhe analisti politik Ilir Mirena, mendon se Labinot Tahiri nuk e zëvendëson dot figurën e Mimoza Kusari Lilës, e cila është larguar nga Aleanca Kosova e Re për të themeluar një parti të vetën.

Në emisionin Info Magazine në Klan Kosova, Mirena ka thënë se Presidenti i kësaj partie Behgjet Pacolli, u braktis nga njerëzit që i kishte pranë vetëm kur ishte në qeveri.

“Sipas meje jashtë personalitetit të Pacollit ekziston diçka boshe. Ky ekipi që është pa përkrah Pacollit në momentet më kruciale e kanë braktisur atë, siç janë Fadil Ismajli, Korab Sejdiu, etj”.

“Nuk e di figurën e Mimoza Kusari-Lilës si do të mund ta zëvendësojë Labinot Tahiri”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.