Mirëmëngjesi nga Çiljeta - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mirëmëngjesi nga Çiljeta

NULL NULL
03/06/2015

Këngëtarja shqiptare Çiljeta Xhilaga, ka postuar në instagram ku u thotë mirëmëngjesi fansave.

Por kësaj radhe, ajo i ka shtuar ëmbëlsi fotografisë së saj, duke e prezantuar edhe djalin.

Fernando, djali i Çiljetës është mjaft i famshëm ndër fëmijët e këngëtarëve dhe këngëtareve të estradës.

Ai shpesh bëhet lajmi i mediave rozë. /klankosova.tv

Ciljeta