Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mirdoni, Yllit: A ke pasur ndonjë dyshim se mund të ndodhë diçka me Santianën? (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:27
mirdoni
mirdoni

Banori i ri i Big Brother VIP Kosova, Mirdoni ka folur me Bucin për situatën me Santianën.

Ai e ka pyetur nëse mund të ndodhte diçka mes tij dhe Santianës, përcjell Klankosova.tv.

“A ke pasur ndonjë dyshim se mund të ndodhë diçka?”, ka qenë pyetja e Mirdonit.

Për të kuptuar përgjigjen e Bucit, klikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.