Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Miratohet rregullorja e Kuvendit të LDK-së 

NULL NULL
31.05.2015 09:36

Burime të Klan Kosova brenda LDK-së kuptojnë se Kuvendi ka miratuar rregulloren e punës.

Me 10 vota kundër, është aprovuar rregullorja e Punës së Kuvendit të VIII-të të LDK-së, transmeton Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.