Miqësorja Shqipëri - Francë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Miqësorja Shqipëri – Francë

NULL NULL
13/06/2015

Në Elbasan Arena të qytetit të Elbasanit ka filluar miqësorja në mes Shqipërisë dhe Francës.

Kombëtarja shqiptare ka luajtur me Francën miqësore disa muaj më parë, ku ka barazuar dhe ka shfaqur një ndeshje mjaft të mirë.

Ballafaqimi i sotëm me Francën është  edhe një mundësi e mirë për trajnerin Giani De Biasi t’i testoj futbollistët e tij para ndeshjeve kualifikuese para Euro 2016. Klan Kosova.