Miqësitë në Hollywood që i rezistuan kohës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Miqësitë në Hollywood që i rezistuan kohës

NULL NULL
28/02/2017

Zakonisht mendohet se shoqëritë që zgjasin shumë janë pothuajse të pamundshme në Hollywood.

Këngëtarët dhe aktorët kanë të gjithë një të përbashkët: janë personalitete shumë interesante që janë pothuajse gjithmonë në kërkim të popullaritetit.

Por cilat janë miqësitë që kanë zgjatur për shumë kohë, mes yjeve në Hollywood?

Shihni ato më poshtë dhe binduni se edhe mes të famshmëve ka miqësi që i rezistojnë kohës dhe karakterizohen nga sinqeriteti dhe dashuria për njëri tjetrin!

Justin Timberlake dhe Ryan Gosling

Liv Tyler dhe Kate Hudson

Cara Delevingne dhe Rihanna

Leonardo DiCaprio dhe Tobey Maguire

Keira Knightley dhe Sienna Miller

Mel Gibson dhe Robert Downey Jr.

Kim Kardashian dhe Nicole Richie

Selena Gomez dhe Demi Lovato

Robert Pattinson dhe Tom Sturridge

Sandra Bullock dhe Ryan Reynolds

Jennifer Aniston dhe Courteney Cox