Minougue në Francë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Minougue në Francë

NULL NULL
07/08/2015

Këngëtarja australiane, Kylie Minougue, është duke udhëtuar përreth rivierës franceze, bashkë me kolegen dhe njëkohësisht shoqen e saj të mirë, Natalie Imburglia.

47 vjeçarja ka postuar një foto llogarinë e saj zyrtare në Instagram  në një jaht, e veshur me një palë  bikine ngjyrë të kuqe, transmeton Klan Kosova.

E kjo foto dëshmon edhe njëherë se vitet për të janë thjeshtë numër.

Gjithashtu Minougue, ka postuar edhe një foto tjetër e veshur me një fustan me ngjyra verore, duke e treguar pamjen e saj të freskët.

kylie