Ministri Murati raporton në Komisionin për Shëndetësi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ministri Murati raporton në Komisionin për Shëndetësi

NULL NULL
07/06/2022

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, këtë të marte do të raportojë në Komisionin për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale.

Raportimi i Muratit ka të bëjë me masat e veçanta dhe aktivitetet e ministrisë në fushën e mirëqenies sociale, njofton Klankosova.tv.

Ky raportim do të nis nga ora 10:00.