Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ministri izraelit: Sulmet në Liban do të vazhdojnë, edhe nëse ka armëpushim në Gaza

NULL NULL
25.02.2024 20:02
Yoav Gallant
Ministri izraelit i Mbrojtjes Yoav Gallant në komandën veriore.

Ministri izraelit i Mbrojtjes Yoav Gallant tha se sulmet në Liban do të vazhdojnë edhe nëse bihet dakord për një marrëveshje pengjesh dhe armëpushim të përkohshëm në Gaza.

“Nëse dikush mendon se kur ne marrim një marrëveshje për lirimin e pengjeve dhe ndalojmë në Gaza, kjo do të lehtësojë atë që po ndodh këtu – ata e kanë gabim”, tha ai, raporton Harteez, transmeton Klankosova.tv.

Gallant kështu u shpreh në një takim në komandën veriore.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.