Ministri britanik viziton Kosovën, takohet me Osmanin dhe Kurtin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ministri britanik viziton Kosovën, takohet me Osmanin dhe Kurtin

NULL NULL
23.05.2023 09:38
Britani e Madhe

Ministër i Shtetit për Forcat e Armatosura të Mbretërisë së Bashkuar, James Heappey, sot do të qëndrojë për vizitë në Kosovë.

Ai do të pritet nga liderët shtetëror, nga presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti.

Osmani dhe Heappey do të takohen duke filluar nga ora 13:30, ndërsa me Kurtin britaniku do të takohet nga ora 14:15./Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.