Milloshoski e shan Ramën, por i lëvdon gratë politikane shqiptare - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Milloshoski e shan Ramën, por i lëvdon gratë politikane shqiptare

NULL NULL
22/05/2015

Ish-shefi i diplomacisë maqedonase dhe nënkryetari i Parlamentit të Maqedonisë nga radhët e VMRO-DPMNE-së Antonio Milloshoski në një status të tij në Facebook e ka ofenduar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, duke e quajtur atë “të palogjikshëm”.

Por, ai është treguar një xhenetëllmen i vërtetë me gratë politikane shqiptare – Blerta Deliun dhe Esmeralda Shkjaun, duke u fotografuar i lumtur dhe i buzëqeshur pranë tyre, transmeton Klan Kosova.

Në llogarinë e tij në Facebook ato i ka quajtur – “Zonja të Politikës”.

Në foto është edhe deputetja rumune Gabriela Podasca.

 

Milloshovski_PrintScreen