Milionerët shqiptarë dalin rrugëve të Dubait për Pavarësinë e Kosovës (VIDEO)

Milionerët shqiptarë dalin rrugëve të Dubait për Pavarësinë e Kosovës (VIDEO)

NULL NULL
1 week më parë

Kosova dje ka shënuar 13-vjetorin e shpalljes së pavarësisë, ndërsa është festuar gjithandej ku ka shqiptar.

Përvjetori i pavarësisë së Kosovës është festuar edhe në Dubai në një menyrë më të veçantë.

Atje shqiptarët milionerë kanë stolisur veturat e tyre luksoze me flamuj të Kosovës dhe të Shqipërisë ndërsa kanë dal nëpër rrugë për të festuar/magazina.al.

Milionerët e Dubait dalin në rrugë për pavarësinë e Kosovës (Video)