Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Miley Cyrus thotë se kënga “Flowers” për 12 javë me radhë më e dëgjuara globalisht

NULL NULL
18.04.2023 19:00
miley cyrus

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, e ka përmendur suksesin e fundit që e ka arritur me projektin muzikor “Flowers”.

Ajo ka bërë të ditur se kjo këngë është duke u dëgjuar më së shumti në botë.

“‘Flowers’ po e kalon javën e 12-të që globalisht është e para, faleminderit juve”, ka shkruar Cyrus në rrjetin social Facebook.

Kjo këngë ka mbi 384 milionë klikime në kanalin zyrtar të këngëtares në Youtube.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.