13:30, 7 Dhjetor 2018

Aktorja dhe këngëtarja e njohur, Miley Cyrus ka qenë e pranishme në media që në moshë të re.

Ajo është mjaft e pëlqyer nga të gjithë si në botën e muzikës ashtu edhe në atë të muzikës.

Së fundmi Cyrus në rrjetin e saj social, Twitter ka publikuar një foto kur ishte fëmijë, dhe këtë foto ajo vendosi ta rikrijonte për nga veshja.

Ajo kishte një bluzë të zezë dhe një fund të lëkurës, njofton Klan Kosova.