19:00, 11 Korrik 2019

Miley Cyrus e ka pranuar se atë “ende e tërheqin seksualisht nga gratë’, pavarësisht martesës së saj me Liam Hemsworth.

Happy days: She stated: 'Miley on her marriage, still being sexually attracted to women and not fitting into a stereotypical wife role: I think it’s very confusing to people that I’m married'

Këngëtarja e cila u martua në dhjetor të vitit të kaluar, duke folur për revistën Elle Magazine ka thënë se njerëzit janë “të hutuar” nga martesa e saj komplekse dhe moderne, transmeton Klan Kosova.

Sizzling: She was a vision for the shoot in which she went typically edgy

“Njerëzit janë konfuz me martesën time, por marrëdhënia ime është unike”.

Shocker: The Wrecking Ball hitmaker, 26, who married her long-time love last year, spoke in the new issue of Elle Magazine about her sexuality

 

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë