12:00, 11 Shtator 2019

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, është në lidhje të dashurisë me Kaitlynn Carter, transmeton Klan Kosova.

Ato janë të dashuruara më shumë se kurrë ndaj njëra-tjetrës.

Këtë herë ato morën vëmendjen e të tjerëve me veshjet e tyre, Cyrius dhe Carter u veshën njëjtë me kostume ngjyrë të zezë.

Ato mbrëmë ishin të shikojnë sfiladën e modës të dizajnerit Tom Ford.

Konkurs Pune

Lexo më shumë