Milano shënon fitore të rëndësishme përballë Juventusit

Milano shënon fitore të rëndësishme përballë Juventusit

NULL NULL
2 months më parë

Milano ka arritur që ta mund Juventusin me rezultat 3:0.

Epërsinë Milano e krijoi në fund të pjesës së parë me Brahim Diaz, ndërsa Ante Rebic shënoi një super gol nga distanca për 0-2, kurse për rezultatin përfundimtar e vendosi Fikayo Tomori.

Me këtë fitore Milano arrinë në kuotën e 72 pikëve dhe gjendet në vendin e tretë, vend ky që i siguronë një biletë për Champions League sezonin e ardhshëm, njofton KlanKosova.tv.