Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Milan do ta zyrtarizojë portierin e ri në qershor

NULL NULL
nga Shpend Spahija 24.05.2023 08:20

Milan do ta bëjë zyrtarizimin e portierit të ri Marco Sportiello në muajin qershor, shkruajnë mediet italiane.

Italiani do të vie si transfer i lirë nga Atalanta, pasi me Milan kishte arritur marrëveshje në shkurt të këtij vitit.

Sportiello do të jetë zëvendësues i portierit të parë, Mike Maignan.

 

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.