Milan do Ranocchian - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Milan do Ranocchian

NULL NULL
03/10/2015
Skuadra nga San Siro është duke u munduar me çdo kusht ta transferojë qendërmbrojtësin e rivalit nga i njëjti qytet.

Milan është duke synuar blerjen e Andrea Ranocchias.

Skuadra e udhëhequr nga Sinisa Mihajloviq ka çaluar në fazën e mbrojtjes, ndaj ka shtuar përpjekjet për ta transferuar qendërmbrojtësin.

Median italiane raportojnë se për këtë qëllim janë angazhuar dhe po angazhohen zyrtarë të lartë të klubit.

Ranocchia e ka humbur pozitën e titullarit pas ardhjes së Mirandas dhe Murillos, prandaj një lëvizje e tillë edhe mund të ndodhë.