Miguel "fluturon" mbi fansa - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Miguel “fluturon” mbi fansa

NULL NULL
07/08/2015

Miguel tregoi fizikun e tij duke duke performuar i zhveshur në pjesën e lartë të trupit, gjatë koncertit të tij në Bowery Ballroom të mërkurën mbrëma në New York, transmeton Klan Kosova.

Ndërsa pas mbarimit të koncertit, këngëtari 29 vjeçar është parë të kishte veshur një bluzë kur po largohej nga ngjarja gjatë asaj mbrëmjeje.

Gjatë performancës, Miguel ka kërcyer mbi turmën e mbledhur të publikut dhe ka ‘sërfuar’ mbi ta, kuptohet e gjithë kjo derisa ishte pa këmishë.