Mick Jagger largohet nga darka për të festuar me Beyoncen dhe Jay Z-në - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mick Jagger largohet nga darka për të festuar me Beyoncen dhe Jay Z-në

NULL NULL
01/03/2017

Prania e Jay Z dhe bashkëshortës së tij Beyonce si të ftuar special në natën para Oscars, në një festë në Beverly Hills duekt se ndikoi shumë edhe në një festë tjetër.

Mick Jagger thuhet se është larguar nga një darkë për të qëndruar pranë çiftit që po festonin nominimin e Weinstein për filmin “Lion”, transmeton Klan Kosova.

Në këtë festë thuhet se Beyonce u ka thënë të ftuarve se do të mësojë gjininë e binjakëve të saj për dy javë.