Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mia Cosmetic” dhe “Loris Parfume” me dhurata unike për banorët e BBVK2-së (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:44

Dhuratat dhe befasitë nuk kanë të ndalur në asnjë moment për banorët e shtëpisë më të madhe në vend.

Sonte në këtë ‘Prime’ të së premtes në Big Brother VIP Kosova erdhën dhurata për banorët nga “Mia Cosmetic” dhe “Loris Parfume”.

“Mia Cosmetic” u solli dhurata vajzave të shtëpisë, të cilat u gëzuan pa masë për këtë gjë.

Kurse “Loris Parfume” ka menduar për djemtë që t’u sjellë aroma unike secilit./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme