Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Meti dhe Buci e quajnë Blerandon “piun” të Bleros (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 12:33

Meti dhe Buci e kanë quajtur Blerandon “piun” të Bleros.

Kjo deklaratë u bë gjatë darkës pas spektaklit Prime, ku Meti i tha Blerandos se në javë të vështira, Blero do ta nominojë atë edhe pse kanë krijuar miqësi brenda.

Ky debat mes tyre u bë pasi Blerando dhe Shqipja e dërguan në nominim Bleron.

Ndiqni videon dhe kuptoni më shumë nga debati.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.