Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Meti – Bleros: Mos ma luaj drejtorin, unë edhe “jerëm” flas më shumë se ti (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 14:17
Meti

Gjatë darkës së djeshme, dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Meti dhe Blero kanë debatuar mes vete.

Blero i’u drejtua Metit duke i thënë se “a të doli zëri ty a?”.

“Mos fol ti për mu, ani a të doli zëri, unë jerëm kam folur më shumë se ti o Blero, mos ma luaj ti këtu drejtorin, se e din ti shumë mirë”, është shprehur pastaj Meti.

E se si rrodhi biseda më pas, ndiqeni videon në linkun e mëposhëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.