Meta takohet edhe me kryesinë e PDK-së

Meta takohet edhe me kryesinë e PDK-së

NULL NULL
2 weeks më parë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi është takuar me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Meta është duke qëndruar në Kosovë për dy ditë edhe është duke zhvilluar takime me liderët shtetëror dhe me kryetarët e partive.

Ai deri tani u takuar me kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe me Glauk Konjufcën, kryetarin e Kuvendit të Kosovës.