Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Messi fishkëllehet nga tifozët francezë në ndeshjen e fundit (VIDEO)

NULL NULL
03.06.2023 21:53

Aventura e Lionel Messit me Paris Saint-Germainin nuk përfundoi mirë ashtu siç nisi.

Tifozët e PSG-së e kishin pritur me padurim ardhjen e Messit dy vite më parë. Por, tani në vend që ta përshendesin në ndeshjen e fundit, janë duke e fishkëlluar.

Kur u thirr emri i Messit para fillimit të ndeshjes së sotme, turma e tifozëve e fishkëllyen.

Ndryshe, PSG-ja sot njoftoi edhe zyrtarisht se argjentinasi do të largohet nga klubi.

Ai ka ofertë nga Arabia Saudite përkatësisht nga klubi Al-Hilal, ofertë prej 500 milionë eurove. Ndërkohë, në anën tjetër Barcelona është duke tentuar gjithashtu, por është duke pritur leje fillimisht nga La Liga. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.