Messi dhe arti i Barcelonës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Messi dhe arti i Barcelonës

NULL NULL
07.05.2015 08:57
Luis Enrique: Messi nuk është e vetmja pjesë e artit te Barcelona. Puna e të gjithë ekipit ishte e pabesueshme për faktin që nuk pranuam gola.

Messi është vetëm njëra copë e pjesëve të shumta që e përbëjnë artin e Barcelonës.

Kështu është shprehur pas ndeshjes, trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, i cili duke folur për përformancën briliante të argjentinasit tha se nuk është i befasur far nga pleshti.

“Messi nuk më befasoi mua. Ai ka ambicie dhe është i uritur për suksese”.

Enrique lëvdatat nuk i ka kursyer as për repartin defansiv.

“Puna e të gjithë ekipit ishte e pabesueshme për faktin që nuk pranuam gola”.

“Ne jemi afër finales tani, por ne kemi edhe një ndeshje për të zhvilluar”, deklaroi Enrique.

 

lajme të ngjashme