Mësoni se çfarë do të ndodhë në episodin e sotëm të “Apartamentit të Pafajësisë”

Mësoni se çfarë do të ndodhë në episodin e sotëm të “Apartamentit të Pafajësisë”

NULL NULL
1 month më parë

“Apartamenti i Pafajësisë”, është seriali më i ri turk i shfaqur në ekranin e Klan Kosovës. Javën e kaluar u transmetua për herë të parë në këtë televizion duke rrëmbyer shikueshmëri të madhe, pikërisht për shkak të situatave interesante që e karakterizojnë atë.

Këtë të mërkurë transmetohet episodi i gjashtë i këtij seriali, të cilin si edhe të tjerët nuk duhet humbur, njofton Klankosova.tv

Gënjeshtra e Inxhit ndaj Memduhut zbulohet dhe frika e Safijes për të humbur Hanin shkakton rritje të tensionit. Pavarësisht kësaj, Han dhe Inxhi nuk mund të mos i afrohen njëri-tjetrit.  Nga ana tjetër, Uygar, i cili nuk e pranoi kurrë ndarjen, do ta fusë në telashe të mëdha Inxhin.

Për më shumë ndiqeni episodin e pestë të “Apartamentit të Pafajësisë”, i cili transmetohet sonte nga ora 18:45Klan Kosova.