Mësohet motivi që çoi në plagosjen e dy personave në Prishtinë? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mësohet motivi që çoi në plagosjen e dy personave në Prishtinë? (VIDEO)

NULL NULL
27.03.2023 23:38

Dy persona janë plagosur në rrugën “Qamil Hoxha” në Prishtinë.

Njëri nga ta ka pësuar nga mjeti i mprehtë (thikë) ndërkaq tjetri është plagosur nga arma e zjarrit.

Të plagosurit janë O.P, 24 vjeçar dhe D.M, 25 vjeçar.

Jo zyrtarisht Klan Kosova, merr vesh se si shkak që e ka sjell plagosjen ka qenë një rrahje e cila ka ndodhur para disa ditësh në një lagje periferike, e që ka vazhduar edhe në qendër të kryeqytetit.

Ndiqeni raportimin e gazetarës Rina Mujku.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.