Mësohet arsyeja e ndarjes së Vivit dhe Getinjos (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mësohet arsyeja e ndarjes së Vivit dhe Getinjos (VIDEO)

NULL NULL
30.04.2023 22:40
Vivien - Getinjo

Çifti i cili u bashkuan në Big Brother VIP Kosova, Vivien dhe Getinjo duket se gjatë javës që po e lëmë pas, i kanë ndarë përfundimisht rrugët.

Burimet e Prive kanë mësuar se arsye të ndarjes u bënë debatet e vazhdueshme me njëri-tjetrit, përcjell Klankosova.tv.

Bëhet e ditur se një prej debateve më kulminante ka ndodhur në Zvicër, të nesërmen e ditëlindjes, atje ku Vivien shkojë për ta festuar 30-vjetorin krahë personit të zemrës.

Gjithashtu, është bërë e ditur se tashmë ajo është kthyer në Tiranë, ndërsa Getinjo ka vazhduar të qëndrojë në Zvicër.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.