Meshkujt që vishen bukur - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Meshkujt që vishen bukur

NULL NULL
20/05/2015

Përderisa femrat marrin vëmendjen kryesore gjatë gjithë kohës për veshjen dhe dukjen e tyre, në sy bien edhe meshkujt e veshur bukur, dhe me stil të veçant.

Andaj këtu do t’ju paraqesim disa foto nga meshkujt më me stil gjatë javës së modës në New York.

Styl

Dj

BOY

STYLISH