Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mesfushorin të cilin Bayern e merr pa pagesë në korrik

NULL NULL
nga Shpend Spahija 28.03.2023 14:08

Ditë më parë, Bayern Munich ndërroi trajnerin duke ardhur në këtë pozitë Thomas Tuchel.

Megjithatë kjo lëvizje nuk i ka ndryshuar edhe planet e klubit në listën e transferimeve.

Mesfushori i Leipzig, Konrad Laimer, do të kalojë verës tek Bayern Munich pa pagesë, pasi dy palët veçse kanë nënshkruar  parakontratë në muajin janar sipas gazetarit Fabrizio Romano.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.