Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mesazhi i Domenikut për banorët e Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 21:17
domeniku

Domeniku është i eliminuari i javës së kaluar nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Ai nga jashtë ka dhënë nga një mesazh për të gjithë banorët brenda, përcjell Klankosova.tv.

Domeniku ka dhënë mesazhe shumë pozitive për ta.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.