Mesazh nga droni për Blastën, ai lumturohet (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mesazh nga droni për Blastën, ai lumturohet (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 16:39

Sot Blastës në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova i është bërë një befasi.

Atij me dronë i erdhi një baner nga përkrahësit e vet, kjo e gëzoi atë pa masë dhe ai u entuziazmua shumë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.