10:02, 16 Maj 2019

Policia ka arrestuar dje një person në Dragash, pasi që me dhunë ka marrë vajzën kundër vullnetit të saj nga aty ku bashkëjetonte me një person.

Vajza ëshë marrë nën kërcënim edhe është mbyllur brenda në një dhomë, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë, njofton Klan Kosova.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Konkurs Pune

Lexo më shumë