Meriton Korenica elektrizon tifozët me lëvizje magjike (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Meriton Korenica elektrizon tifozët me lëvizje magjike (VIDEO)

NULL NULL
nga Endrit Zogaj 04.05.2023 17:30

Futbollisti i Ballkanit, Meriton Korenica vazhdimisht ka paraqitje fantastike në fushë.

Këtë fakt e vërtetoi edhe sot në përballjen ndaj Prishtinës, në kuadër të javës së 32-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Bile, në pjesën e parë Korenica e pati një moment magjik. 7-shi i Ballkanit e dribloi për mrekulli Genc Hamitin.

Ndeshja ndërmjet Ballkanit dhe Prishtinës u mbyll baras 1-1.