Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mërgim Berisha shënon supergol ndaj Bayernit (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 15:40

Augsburgu ka kaluar në epërsi ndaj Bayernit, qysh në minutën e 2’ të takimit.

Golin e epërsisë e ka realizuar Mërgim Berisha, me një goditje fantastike, e cila ishte fatale për portierin zviceran Yann Sommer.

Ndeshja është e vlefshme në kuadër të xhiros së 24-të në Bundesliga. /Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.