"Mere" - kënga me e re e rep artistes, Melinda Ademi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mere” – kënga me e re e rep artistes, Melinda Ademi (VIDEO)

NULL NULL
08.02.2023 21:50

Rep artistja e njohur, Melinda Ademi e ka publikuar video projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Mere”.

Për të parën herë, rep artistja nga Mitrovica, ka sjellë një këngë të tipit baladë që nuk përmban reptura të shpejta, siç jemi mësuar ta dëgjojmë që prej fillimeve të karrierës së saj.

Kënga është produkt i labelit “Panda Music”, ndërsa në tekstin e këngës, pos Melindës kanë kontribuuar edhe Tonic dhe Denk.

Projektit të ri, Melinda i ka bashkëngjitur edhe një video klip unik duke iu përshtatur tematikës sensitive të këngës.