Mënyrë brilante për të mos humbur kurrë bagazhet kur udhëtoni - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mënyrë brilante për të mos humbur kurrë bagazhet kur udhëtoni

NULL NULL
16/12/2015

Ata që udhëtojnë shpesh e dinë se çfarë tmerri është kjo puna e bagazheve ndonjëherë.

Por një tip duket se ka gjetur zgjidhjen.

Fotoja e tij në Reddit është kthyer në hit.

“Ja një mënyrë për të mos e humbur kurrë bagazhin… dhe një tempull adhurimi për ish-veten tënde”, thuhet në diçiturën e fotos./ mapo.al

bagazhi