Mendoi se pyetja ishte në gjuhën shqipe, Mourinho shkakton të qeshura gjatë konferencës (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mendoi se pyetja ishte në gjuhën shqipe, Mourinho shkakton të qeshura gjatë konferencës (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Trajneri i Romës Jose Mourinho, e ka mbajtur një konferencë për media para ndeshjes finale kundër Feyenoordit që do të luhet nesër nga ora 21:00 në “Air Albania” në Tiranë.

Mourinho iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve.

“The Special One” e dëgjoi pyetjen, i hoqi kufjet dhe nisi të përgjigjet duke menduar se pyetja ishte në gjuhën shqipe.

Më pas ai u informua se pyetje ishte në gjuhën angleze.

Dhe të pranishmit nisën të qeshin me të madhe, transmeton Klankosova.tv