Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Memo Arifi dhe hobi i tij i roshullave (VIDEO)

NULL NULL
29.02.2024 13:24
Memo Arifi

Memo Arifi është i apasionuar pas patinave me rrotulla.

Këtë ai e dëshmoi në Orën 7 të Klan Kosovës.

Ai e shpjegon se përse i ka lindur pasioni i madh për roshullat, njofton Klankosova.tv.

“Unë si i vogël jam marr me të gjitha sportet, por kohëve të fundit më së shumti që më jep adrenalinë janë patinat. Në Kosovë kemi aq shumë vende të bukura me aq pozitë të mirë gjeografike ku problemet e jetës me një muzikë të mirë dhe një sport si ky për një moment i harron të gjitha”, është shprehur Arifi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.