Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melissa McCarthy në ballinë të People: E mendova veten kur isha 20-vjeçare

NULL NULL
25.04.2023 14:52
Melisa
Melisa

Aktorja Melissa McCarthy do të jetë në kover të revistës People. Kjo gjë e ka lumturuar pa masë artisten.

Ajo ka thënë se ka menduar që ta sjellë verisonin e saj të ri në këtë edicion të ri të People.

“Mendova versionin më të ri të vetes sime ose të gjithë atyre që nuk janë më të rinjtë”.

“Ndjeva sikur po i thosha diçka vërtet të bukur vetes sime më të re, vetes sime 20-vjeçare”, ka thënë ajo për People, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.