Melisa zbulon një “sekret” para Artës dhe Mbresës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa zbulon një “sekret” para Artës dhe Mbresës (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 09:37

Melisa Lleshi ka treguar së fundmi një “sekret” për veten.

Teksa këngëtarja po fliste me Artën dhe Mbresën në oborr për Blastën, ajo tha se ka një pëlqim për dikë jashtë.

Ajo tha se kjo e “bllokon” në një mënyrë.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar më shumë nga diskutimi mes vajzave.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.