Melisa-Xhuli: Më shumë bën lojë ti se Atdheu, nuk iu besojë juve (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa-Xhuli: Më shumë bën lojë ti se Atdheu, nuk iu besojë juve (VIDEO)

NULL NULL
28.01.2023 16:03

Teksa Xhuli dhe Atdheu po qëndronin të shtrirë në shtrat, Melisa ka bërë një bisedë me ta, duke u thënë se të dy po bëjnë lojë.

Melisa është shprehur se më shumë po bën lojë Xhuli, sesa Atdheu.

“Unë nuk iu besojë juve. Mendoj që më shumë bën lojë Xhuli se Atdheu. S’je ti aq budalle me e marrë Atdheun”, u shpreh Melisa.